Menu
Koszyk

Zdrowie

Zdrowie

Nowoczesna edukacja prozdrowotnaCzłowiek we wszystkich okresach życia powinien dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Zdrowie jest bowiem najważniejszym dobrem człowieka.

Ćwiczenia fizyczne mają na celu polepszenie lub utrzymanie sprawności fizycznej oraz zdrowia człowieka. Ponadto jednym z ich celów jest doskonalenie zdolności i umiejętności ruchowych. Częste i regularne ćwiczenia fizyczne są ważnym elementem w zapobieganiu wielu chorób, takich jak : rak, miażdżyca, choroby krążeniowo-naczyniowe, cukrzyca typu drugiego, otyłość czy bóle pleców.

Ajurweda to holistyczny system leczniczy, który naucza, że zdrowie to efekt utrzymania równowagi pomiędzy trzema energiami zwanymi wata, pitta i kapha. Właściwe odżywianie dopasowane do naszej konstytucji odgrywa w tym kluczową rolę. Książka stanowi wyjątkowe źródło wiedzy i inspiracji dla wegan i s..
69.00 zł
Anatomia energetyczna Ciało jako świadomość - Bruce Burger
2-3 dni
Kiedy Bruce Burger zapytał mnie, czy chciałbym napisać wprowadzenie do jego książki, zgodziłem się bez wahania. Nigdy nie lubiłem czytać długich wprowadzeń, dlatego moje będzie krótkie i na temat. Bruce'a znam od 1978 roku i zawsze imponowało mi zarówno oddanie, z jakim pracuje, jak i łatwość, z jak..
123.00 zł
Ćwiczenia relaksowo-koncentrujące - Stanisław Grochmal
Chwilowo brak
Oderwani od naturalnego środowiska, uwikłani w coraz szybsze tempo współczesnego, zautomatyzowanego świata tracimy duchowy i fizyczny kontakt z odwiecznymi prawami przyrody i rytmem wszechświata. W tym totalnym chaosie tracimy sens istnienia, pogodę ducha i dobry sen, stale towarzyszy nam uczucie fr..
23.00 zł
To źródło Twojego holistycznego zdrowia, dowiedz się, jak równoważyć czakryCzakry są niczym komnaty w świątyni ciała. To centra energetyczne organizmu, ośrodki przyjmowania, przyswajania i przekazywania mocy życiowej. Czy wiesz, że Twój fizyczny, psychiczny i emocjonalny stan zależą od kondycji czak..
39.00 zł
Kuchnia ajurwedyjska według czterech pór roku. M.Durst, D.Iding, J.WaflerProponujemy naszym klientom w ramach podróży, w poszukiwaniu wegetariańskich książek, wspaniałą kulinarną przygodę z ajurwedyjskim systemem odżywiania. Gotujmy według ajurwedy i delektujmy się potrawami z krajowych warzyw, owoc..
43.00 zł
Kuchnia roślinna nie tylko dla joginówRoślinne przepisy z Białego DomuPiotr Henschke zachęca nas, aby gotowanie traktować, jako medytację, a co za tym idzie, włożyć w to swoje serce. W kuchni może panować gwar lub cisza, możesz słuchać jazzu, rocka lub mantr. Jeśli twoją intencją będzie zadowolenie ..
44.00 zł
Otrzymaliście w tej książce ćwiczenia dotyczące wszelkich dziedzin życia. Nigdy jeszcze zmiany i uzdrowienia nie były łatwiejsze do osiągnięcia.Im częściej zastosujecie te ćwiczenia, tym prędzej wasze życie obróci się o 180° ku lepszemu.Za pomocą leczenia kwantowego, zwanej też metodą dwóch punktów,..
25.00 zł
Lecznicza woda Żywa i martwa - Dina Aschbach
2-3 dni
Woda to filar naszego zdrowia gwarancją zdrowia i długowiecznościWoda jest symbolem zdrowego stylu życia i witalności. To ona daje gwarancję optymalnej pracy wszystkich organów, przyspiesza metabolizm, odpowiada za prawidłowe wchłanianie składników odżywczych oraz wydalanie toksyn. Woda odpowiedniej..
25.00 zł
Litoterapia czyli uzdrawianie kamieniamiPraktycznie wszystkie starożytne cywilizacje doceniały piękno kamieni oraz ich wyjątkową energię, której wibracja pomaga uzdrowić ciało, umysł i ducha. Egipcjanie, Grecy, Chińczycy czy mieszkańcy Mezopotamii wierzyli w lecznicze właściwości kamieni szlachetnyc..
54.00 zł
Mudry – samouzdrawiająca siła pochodząca z Twoich rąkCzy wiesz, że Twoje ciało, a w szczególności dłonie, posiadają samouzdrawiającą siłę, która jest w stanie wyeliminować wiele popularnych chorób i dolegliwości oraz chronić Cię przed zachorowaniem? Za pomocą prostych gestów dłoni stosowanyc..
44.00 zł
Twoja droga do harmonijnego życia i zdrowego odżywiania!W poradniku Odżywianie według jogi dr Melissa Grabau ukazuje, że celem jedzenia jest odżywianie zarówno ciała, jak i duszy. Powszechnie wiadomo, że spożywanie świeżych warzyw i owoców jest zbawienne dla organizmu, a mimo to wykorzystanie tej wi..
36.00 zł
Nasza planeta jest w szponach pandemii otyłości. Ponad miliard ludzi na całym świecie ma nadwagę, a ponad 600 milionów jest otyłych. Żyjemy w środowisku sprzyjającym otyłości, w którym dużo łatwiej jest przytyć niż pozostać fit. Jak do tego doszło? Kto jest temu winny? Co możemy zrobić, żeby powstrz..
39.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 46 (4 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE