Menu
Koszyk

Tajemnice seksualności

Tajemnice seksualności

W latach 50. omijano seks w mediach i traktowano go jako tabu, a zobaczenie choćby namiastki golizny na szklanym ekranie graniczyło z cudem. Intymne zbliżenia Amerykanów nie wychodziły poza sypialnię małżeńską - jeszcze do lat 50. w większości stanów seks pozamałżeński traktowany był jako przestępstwo. Kinsey był, jak na tamte czasy, osobą wybitnie „wyzwoloną”. Ten biseksualny (ale także i… bipolarny) wykładowca nie widział problemu w tym, aby jego żona sypiała z innymi mężczyznami, w tym i ze studentami, którzy chętnie uczęszczali na prowadzone przez niego zajęcia. Zresztą i sam Alfred okazjonalnie pozwalał sobie na numerki z licznymi kochankami.


 


Przez całe dekady seks był tematem, którego amerykańska popularna kultura bała się jak ognia. O dupczeniu nie mówiło się głośno, o pełnych jędrnych piersiąt świerszczykach można było pomarzyć, a orgazm uchodził za brzydkie słowo. Wtedy pojawił się on – profesor zoologi, który za nic mając społeczne tabu, postanowił wziąć bzykanie pod naukowa lupę. Jego słynne raporty dotyczące ludzkiej seksualności doprowadziły do prawdziwej rewolucji obyczajowej nie tylko w Stanach Zjednoczonych.


 


Najbardziej chyba szokującym „odkryciem” było to, że ok. 10% mężczyzn to geje. Chociaż zaznaczyć tu trzeba, że sam Kinsey unikał stosowania tego określenia i zamiast tego stworzył skalę, w której 0 oznaczało osobę w zupełności heteroseksualną, natomiast 6 określało się zadeklarowanych pederastów. Uczony twierdził, że w ciągu całego życia człowiek może zmienić swoje zainteresowania w tej sferze i na przykład z archetypowego heteryka stać się osobą o lekko waginosceptycznych tendencjach.


 


Kinsey szokował swoim libertyńskim podejściem do seksu. Orgazm zwykł porównywać do kichnięcia (tu akurat trafił w sedno!), a granice moralności niektórych zachowań przesunął tak daleko, że niejeden współczesny lewak zadrżałby z oburzenia. Uczony twierdził, że wszystkie aktywności seksualne są naturalne, a ich piętnowanie wynika tylko i wyłącznie z narzuconych nam ograniczeń. Według autora raportu seks z nieletnią nie czyni jej tak dużej szkody, jak reakcja społeczeństwa.


 


Gołe cycki już nikogo nie szokują, bo perwersyjny zoolog postawił poprzeczkę seksualnego tabu bardzo, ale to bardzo wysoko...


źródło: http://rebelianci.org/489089

Poradnik dla myślących kobiet„Jego orgazm później” proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, wyjaśnia najbard..
30.00 zł
Kobieta multiorgazmiczna - Mantak Chia, Rachel Carlton Abrams
Chwilowo brak
Jak odkryć w sobie pełnię pożądania, rozkoszy i witalności“Kobieta multiorgazmiczna” to połączenie starożytnych praktyk seksualnych Wschodu z zachodnią wiedzą seksuologiczną, książka przeznaczona dla milionów kobiet, które nigdy jeszcze nie doświadczyły pulsującej przyjemności orgazmu, jak i dla tyc..
35.00 zł
Mężczyzna multiorgazmiczny - Douglas Abrams, Mantak Chia
Chwilowo brak
Jak mężczyzna może ulepszyć swoje życie seksualneKsiążka "Mężczyzna multiorgazmiczny” opiera się na liczących trzy tysiące lat praktykach seksualnych Wschodu. Do podobnych odkryć w dziedzinie seksu dotarł w latach czterdziestych ub. wieku. Alfred Kinsey, znany amerykański seksuolog. Mimo to większoś..
35.00 zł
Miłosny potencjał kobiety -  Mantak & Maneewan  Chia
Chwilowo brak
Jak zadowolić kobietęKsiążka powstała jako zapis seminariów nauczyciela taoizmu Mantaka Chia i jego żony, podczas których ujawniali zachodnim słuchaczom sekrety ezoterycznej seksuologii, medycyny oraz ogólnie pojętej filozofii życia. Podczas gdy w tradycjach Zachodu popęd seksualny sprowadzany był d..
30.00 zł
Radość seksu analnego - Jack Morin
Chwilowo brak
Odbyt, przez lata będący obiektem strachu i obrzydzenia, stanowi w rzeczywistości jedną z najbardziej zadziwiających części ludzkiego ciała. Stres i niewiedza mogą jednak przemienić odbyt ze źródła rozkoszy w bolesny ośrodek bólu. Potrzeba tu instrukcji obsługi – a oto i ona!Dzięki książce seksu..
35.00 zł
Radość seksu lesbijskiego - Felice Newman
Chwilowo brak
„Radość seksu lesbijskiego” to wyczerpujący, obiektywny poradnik dotyczący seksu lesbijskiego. Ta książka nie będzie wam mówić, kim powinniście być, ani co powinniście myśleć. Znajdziecie tu szczegółowe instrukcje dotyczące technik seksualnych, odkryjecie wasze własne reakcje na bodźce, dowiecie się..
45.00 zł
Seks tantryczny dla kobiet - Christa Schulte
Chwilowo brak
Poradnik dla hetero, bi, lesbijek i solistek Historia tantry sięga początków kultu Zami w Indiach, który opierał się na wierze, że seksualność jest źródłem siły kobiety. W Seksie tantrycznym dla kobiet Christa Schulte wprowadza kobiety w Tara tantrę, gdzie w centrum znajduje się kobieta. To pierwsz..
30.00 zł
Wszyscy chcemy, by intymna sfera naszego życia dawała nam radość i satysfakcję, bo jeśli nie jest w niej za dobrze, wpływa to źle na inne jego aspekty. Jednak niewielu zdaje sobie sprawę, jak ogromną rolę odgrywa tu stan naszego mózgu. To przecież mózg wprawia nas w odpowiedni nastrój, budzi fascyna..
40.00 zł
Seksualne Przebudzenie Kobiet - Dr Shakti Mari Malan
Chwilowo brak
Odkryj potęgę własnej seksualności! Obudź w sobie boginię seksu! Żyjemy w świecie, który nie rozumie kobiecej energii seksualnej. Wiedzę o ludzkiej seksualności czerpiemy z opracowań opartych na badaniach męskiego pragnienia. Przyjęty model nie bierze pod uwagę istotnych różnic energetycznych pomi..
40.00 zł
Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy Książka została napisana z myślą o przedstawieniu najnowszych rezultatów badań w zakresie fizjologii i biochemii orgazmu i ejakulacji. Ken Purvis wyjaśnia, dlaczego tak wiele osób ma problemy z orgazmem, a także, co należy zrobić, by te problemy leczyć. Au..
55.00 zł
Świat oszalał na punkcie wampirów. Już w średniowieczu krążyły o nich mity, lecz dopiero setki lat później przeżywają one renesans swojej popularności. Czas odpowiedzieć sobie na pytanie jakie są naprawdę. Czy bliżej im do Draculi czy też raczej do postaci przedstawionych w serii „Zmierzch”. I czy o..
28.00 zł
Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE