Menu
Koszyk

Kadzidełka japońskie

Kadzidełka japońskie

KADZIDEŁKA JAPOÑSKIE - SUBTELNE KADZIDŁA DO MEDYTACJI!


Kadzidełka japońskie przeznaczone są nie tylko dla osób zainteresowanych Dalekim Wschodem. Ich delikatny zapach tworzy w domu przyjemną i pełną elegancji atmosferę. Wiele z tych kompozycji zapachowych, stworzonych przed setkami lat, jest do dzisiaj cenione i poszukiwane ze względu na swoją elegancję. Niektóre sprzyjają relaksowi tworząc ciepły i sprzyjający odprężeniu nastrój, w gronie przyjaciół lub rodziny.


Kadzidła japońskie są przede wszystkim używane podczas medytacji, ich uspokajające, a czasem pobudzające i ożywiające działanie, pomaga w koncentracji. Używa się ich także aby zneutralizować niektóre zapachy kuchenne, dymu tytoniowego czy zwierząt.

Niektórzy sądzą, że kadzidła japońskie  są droższe od innych, lecz często jest to pozorny osąd. Nieco wyższa cena spowodowana jest ich wyjątkową jakością oraz większą ilością kadzideł w opakowaniu, co sprawia, że często są one nawet tańsze od innych. Ci którzy spróbują japońskich kadzideł z pewnością pozostaną im wierni.

Wybraliśmy dla Państwa produkty największej japońskiej firmy Nippon Kodo, o ponad czterystuletniej tradycji!

Kadzidła japońskie polecamy do medytacji - uspokajają, subtelnie pobudzają i ożywiają nasz umysł - pomagając w koncentracji!


Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE