Menu
Koszyk

Inne Akcesoria do JOGI

Inne Akcesoria do JOGI
Nie jest ważne, co przydarza ci się w życiu. Ważne jest, jakie przypisujesz temu znaczenie – Robert Kiyosaki Jala Neti jest prastarą techniką oczyszczania górnych dróg oddechowych. W jodze zalicza się ją do 6 technik kriya (oczyszczania) Ta codzienna praktyka polega na przelewaniu wody prz..
47.00 zł
KALENDARZ 2012 - JOGA DROGA DO WOLNOŚCI
Chwilowo brak
Kto cały czas ciężko pracuje, nie ma czasu zarabiać pieniędzy – J. D. Rockefeller  Kalendarz 2012 - Joga droga do wolności niepowtarzalna edycja! Niezwykłe zdjęcia wykonane w Stoczni Gdańskiej, doskonała jakość, seria limitowana Wymiary: 297x420 mm kalendarz 14 stron formatu A3..
28.00 zł
Yoga Wheel Mandala Black - zostań władca pierścienia
Chwilowo brak
Pierścień ma tylko jednego władcę, i nie podzieli się władzą. My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. The Yoga Wheel to produkt firmy Yoga Design Lab, który wniesie do praktyki sporo świeżości. Zamów go juz dziś a My postaramy się sprowadzic do Polski jak najszybciej ..
220.00 zł
Bawełniana torba na zakupy z wyhaftowanym kwiatem życia Bawełniana torba na zakupy z wyhaftowanym kwiatem życia
Nowość
Bardzo praktyczna i ekologiczna .bawełniana siatka na zakupy z jednym z najstarszych starożytnych symbolów równowagi kwiatem życia. Produkty znajdujące się w kręgu kwiatu życia są automatycznie poddane energetyzacji i zmiany struktury. Dzięki prostemu trikowi możemy się cieszyć zdrową żywnoscią przy..
30.00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE