Menu
Koszyk

Akcesoria Jogina

Akcesoria Jogina

MATY DO JOGI - MATA DO JOGI

TO PODSTAWOWY ATRYBUT KAŻDEGO JOGINA!


Dzisiaj już nikt sobie nie wyobraża praktyki asan bez tego podstawowego akcesoria do jogi. Ogromny wybór mat na rynku powoduje, że wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą czuje sie zagubiona we właściwym wyborze dla siebie maty do jogi


Zdecydowana większość oferowanych mat do jogi w naszym JOGA SKLEPIE JOGINA spełnia wszystkie podstawowe parametry DOBREJ MATY DO JOGI charakteryzującej się dobrą antypoślizgowością, grubością - chroniącą nasze stawy przed kontuzją, wreszcie dużą kolorystyką co nie jest również bez znaczenia dla bardzo wielu kobiet - joginek.


Wszystkie maty oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach z niewielką marżą pokrywającą koszty magazynowania. Dzięki temu, że maty do jogi i fitnessu składujemy we własnych magazynach, bez potrzeby wynajmowania dodatkowych pomieszczeń, to nasza oferta cenowa nie tylko może być konkurencyjna na rynku, ale jest najtańszą ofertą zakupu maty do jogi i fitnessu.


Skorzystaj więc z naszego 30 letniego doświadczenia w handlu matami i akcesoriami do jogi i medytacji, zawsze chętnie służymy pomocą wyjaśniając wszelkie watpliwości związane z wyborem maty do jogi - gdy pojawiają się pytania po prostu zadzwoń!


Asztanga Ręcznik z bieżnikiem na Maty do jogi
Chwilowo brak
Zalecany dla tych, którzy wykonując pozycje jogi intensywnie sie pocą Pomocny przy dynamicznych praktykach Jogi. Polecany osobom z dużą potliwością dłoni i stóp. Maty są całkowicie przyjazne środowisku, posiadają specjalny bieżnik silikonowy zwiększający przyczepność ręcznika do maty (antypo..
108.00 zł
Yogaspinery Life Extender 4 Mat
Chwilowo brak
Doskonałe uzupełnienie właściwego zabezpieczenia maty - Life Extender wydłużają żywotność mat! Yogaspinery Life Extender na maty do jogi oraz na wszelkiego rodzaju maty do fitnessu są doskonałym rozwiązaniem zapobiegającym przed uszkodzeniem maty. Przechowując matę w plecaku lub pokrowcu na ..
10.00 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE