Menu
Koszyk

O nas
WSZYSTKO DO JOGI I MEDYTACJI   
LIDER RYNKU Z AKCESORIAMI DO JOGI  - ZAWSZE GWARANTUJEMY NAJLEPSZE CENYDrodzy Klienci Sklepu Jogina!


Dane osobowe

W nowym sklepie nie istnieje możliwość zakładania kont, każdy klient może dokonywać zakupów bez logowania, podając podczas zawieranej transakcji swoje dane do wysyłki oraz wybierając formę płatności.

Nie gromadzimy oraz nie przechowujemy Waszych danych adresowych, po otrzymaniu towaru, dane klienta zostają usunięte z naszej bazy, aby dokonać kolejnego zakupu będzie konieczność ponownego podania swoich danych na stronach sklepu. Mamy nadzieję, że nie będzie to zbyt uciążliwe, a zwiększenie w ten sposób bezpieczeństwa Waszych danych osobowych, zarówno po stronie sklepu  jak i po stronie klienta - zwiększy wiarygodność oraz atrakcyjność zakupową. Wszak Wasze pieniądze są u Nas bezpieczne!

Dzięki takiemu zabiegowi sklep nie stanowi atrakcyjnego celu ataków hakerskich dla zorganizowanych grup przestępczych działających w cyberprzestrzeni!ᐅ Przy dostatecznie dużej liczbie patrzących oczu, każdy błąd (w programie komputerowym) jest niegroźny


Logowanie

Logowanie do sklepu  odbywa się po SSL, co powinno znacznie zwiększyć bezpieczeństwo dokonywanych zakupów (SSL ang. Secure Socket Layer to protokół zaprojektowany do bezpiecznego przesyłania danych w Internecie. Zapewnia on poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, by podczas transmisji nie mogły ich odczytać niepożądane osoby). Dla osób szczególnie chroniących swoje dane personalne przygotowaliśmy specjalny moduł jednorazowych zakupów, dzięki któremu żadne dane osób kupujących, poza mailem  oczywiście, nie są przechowywane w bazie danych sklepu.  ᐅ  filozofią Linuksa jest „śmiej się w obliczu niebezpieczeństwa”. Oprogramowanie jest jak seks – lepsze, kiedy jest za darmo.
Właśnie to nazywam „umysłową masturbacją”, poświęcanie się jakiemuś bezcelowemu intelektualnemu ćwiczeniu, które nie ma żadnego znaczenia


Zamówienia

Zamówienia realizujemy tylko w przypadku  podania pełnych danych adresowych wraz z telefonem kontaktowym. Nie prowadzimy negocjacji anonimowych przez telefon. Zapytania ofertowe prosimy kierować na e-maila, każde większe zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od jego wielkości i różnorodności zamawianego sprzętu.. Rezygnujemy z udostępniania aktualnego cennika na nasze produkty na rzecz indywidualnych wycen zamówień, w których będziemy starali się nagradzać naszych stałych klientów oraz tych powracających oferując jak najlepsze z możliwych cen!


 

ᐅ Wystarczy jedna linijka dobrze napisanego kodu, abyś miał wizję oświeconego umysłu. Jestem elastyczny, nie czarno-biały.
Widzicie. Nie stwarzam nowych myśli. Używam cudzych myśli i układam je na nowo

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE