Menu
Koszyk

Pokrowce na Maty

Pokrowce na Maty

TANIE POKROWCE NA MATY DO JOGI I FITNESSU
TAŚMA I SUWAKI Z BLOKADĄ RENOMOWANEJ FIRMY YKK !


Prosty i tani pokrowiec na matę do jogi i fitnessu niezbędny do tego, aby należycie zabezpieczyć matę przed przypadkowym zabrudzeniem podczas jej przenoszenia. Oferujemy trzy wersje pokrowców:

1) ze ściągaczem i matą wkładaną od góry - MAHAT
2) zapinany na zamek i matą wkładaną od góry - MAHIMAN
3) z zamkiem przez całą długość pokrowca - MAITRI

W wersji zamykanej na zamek zastosowaliśmy taśmy i suwaki znanej firmy YKK co daje gwarancję długoletniego i bezproblemowego użytkowania. Zwiększyliśmy atrakcyjność naszych pokrowców na maty do jogi dzięki zastosowaniu taśm i suwaków w tym samym kolorze co materiał z którego wykonany został pokrowiec. Dodatkowo suwaki zostały wyposażone w dodatkową blokadę przed przypadkowym otwarciem, rozsunięciem zamka!

Bardzo dobra jakość i staranne wykończenie oraz duża gama kolorystyczna zadowoli najbardziej wybredne osoby!
Proste i tanie pokrowce na maty do jogi i fitnessu w okazyjnej cenie i dla każdego - duża gama kolorystyczna!

 

pokrowiec na matę - MAHAT
-19 %
Jak jubiler ważący złoto, ustawiaj swe ciało tak, by było ono doskonale zrównoważone względem linii środkowej - Śri BKS Iyengar Prosty pokrowiec na matę do jogi i fitnessu ze ściągaczem! Wykonany z grubszej tkaniny ortalionowej, wodoodpornej bez regulacji długości paska. W tej wersji pokrowc..
22.00 zł 27.00 zł
Podczas ćwiczenia asan umysł powinien być obserwujący i czujny, aby mógł kierować ruchami ciała. Aktywizuj ciało, odprężając umysł - Śri BKS Iyengar Elegancki, tani i bardzo praktyczny pokrowiec na matę do jogi i fitnessu, wykonany z grubszej tkaniny ortalionowej, wodoodpornej bez regulacji ..
40.00 zł
pokrowiec na matę - MAITRI
Chwilowo brak
Nigdy nie wykonuj asan mechanicznie, gdyż to prowadzi do stagnacji ciała - Śri BKS Iyengar   Prosty pokrowiec na matę do jogi i fitnessu zapinany na zamek znanej firmy YKK w kolorze pokrowca, wykonany z grubszej tkaniny ortalionowej, wodoodpornej bez regulacji długości paska - bardzo łatwo daje si..
35.00 zł
pokrowiec na matę do jogi komfort I - ortalion YKK
Chwilowo brak
Aby prawidłowo ustawić jakąś część ciała musisz pracować nad całym ciałem. Aby prawidłowo ustawić całe ciało. Musisz pracować nad każdą częścią z osobna - Śri BKS Iyengar Prosty pokrowiec na matę do jogi stanowi nieodzowne wyposażenie jogina - zabezpiecza jego matę przed zabrudzeniem podczas..
40.00 zł
pokrowiec na matę do jogi komfort II - ortalion YKK
Chwilowo brak
Kiedy asana wykonywana jest prawidłowo, ruchy ciała nabierają wdzięku, odczuwana jest lekkość ciała i swoboda - Śri BKS Iyengar  Prosty pokrowiec na matę do jogi stanowi nieodzowne wyposażenie jogina - zabezpiecza jego matę przed zabrudzeniem podczas transportu na zajęcia jogi. Zapinany na zame..
40.00 zł
pokrowiec na matę do jogi relaks - ortalion YKK
Chwilowo brak
Jeśli umysł jest cichy i uważny podczas wykonywania asan, twa praktyka pozbawiona jest przemocy - Śri BKS Iyengar Prosty pokrowiec na matę do jogi stanowi nieodzowne wyposażenie jogina - zabezpiecza jego matę przed zabrudzeniem podczas transportu na zajęcia jogi. Zapinany na zamek znanej fir..
40.00 zł
pokrowiec na matę do jogi standard - ortalion YKK
Chwilowo brak
Jak perły na sznurku, tak wszystkie części ciała powinny być nawleczone na nić inteligencji- Śri BKS Iyengar   Prosty pokrowiec na matę do jogi i fitnessu stanowi nieodzowne wyposażenie jogina - zabezpiecza jego matę przed zabrudzeniem podczas transportu na zajęcia jogi. Zapinany na zamek znanej f..
35.00 zł
Pokrowiec na matę Kurma Lite
Chwilowo brak
Muzyka To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! Wreszcie żółwie doczekały się swoich pokrowców.  Pokrowiec dedykowany jest niestandardowej macie Kurma Lite. Zakup dotyczy samego pokrowca bez modelowanej maty na zdjęciu!Kurma pojawia się w czasie kryzysu, aby przywrócić kosmi..
25.00 zł
Wytrzymała i odporna na plamy Torba Nylonowa do Jogi & Fitnessu. Obszerna kieszeń pomieści każdą matę do 61 cm szerokości i grubości 6 mm. Wewnątrz wyposażona w dodatkową kieszeń na telefon komórkowy i klucze. Zapinana na zamek wzdłuż całej długosci kieszeni. Regulowany uchwyt na ramię. Bogato z..
45.00 zł
Kwiat Życia - symbol początku wszystkiego Kwiat Życia jest również znany w Polsce jako Gwiazda Heksapetalna, Rozeta Karpacka, Rozeta Tatrzańska, Rozeta Słowiańska.Obecnie Kwiat Życia to jeden z bardziej popularnych motywów wykorzystywanych do przedstawienia zespolenia z harmonią wszechświata.Znak te..
99.00 zł
Istnienie ćakr i kanałów energetycznych stanowi składnik wierzeń głównie hinduizmu i buddyzmu tantrycznego. Joga, bioenergoterapia, reiki i wiele technik rozwoju wewnętrznegoNajczęściej wyróżnianych jest 7 ćakr głównych, z których każdej przypisywany jest inny kolor, funkcja i położenieTeoria zakład..
99.00 zł
Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE