Menu
Koszyk

Pokrowce na Maty

Pokrowce na Maty

TANIE POKROWCE NA MATY DO JOGI I FITNESSU

TAŚMA I SUWAKI Z BLOKADĄ RENOMOWANEJ FIRMY YKK !


Prosty i tani pokrowiec na matę do jogi i fitnessu niezbędny do tego, aby należycie zabezpieczyć matę przed przypadkowym zabrudzeniem podczas jej przenoszenia. Oferujemy trzy wersje pokrowców:


1) ze ściągaczem i matą wkładaną od góry - MAHAT

2) zapinany na zamek i matą wkładaną od góry - MAHIMAN

3) z zamkiem przez całą długość pokrowca - MAITRI


W wersji zamykanej na zamek zastosowaliśmy taśmy i suwaki znanej firmy YKK co daje gwarancję długoletniego i bezproblemowego użytkowania. Zwiększyliśmy atrakcyjność naszych pokrowców na maty do jogi dzięki zastosowaniu taśm i suwaków w tym samym kolorze co materiał z którego wykonany został pokrowiec. Dodatkowo suwaki zostały wyposażone w dodatkową blokadę przed przypadkowym otwarciem, rozsunięciem zamka!


Bardzo dobra jakość i staranne wykończenie oraz duża gama kolorystyczna zadowoli najbardziej wybredne osoby!

Proste i tanie pokrowce na maty do jogi i fitnessu w okazyjnej cenie i dla każdego - duża gama kolorystyczna!

Jak jubiler ważący złoto, ustawiaj swe ciało tak, by było ono doskonale zrównoważone względem linii środkowej - Śri BKS Iyengar Prosty pokrowiec na matę do jogi i fitnessu ze ściągaczem! Wykonany z grubszej tkaniny ortalionowej, wodoodpornej bez regulacji długości paska. W tej wersji pokrowc..
45.00 zł
Podczas ćwiczenia asan umysł powinien być obserwujący i czujny, aby mógł kierować ruchami ciała. Aktywizuj ciało, odprężając umysł - Śri BKS Iyengar Elegancki, tani i bardzo praktyczny pokrowiec na matę do jogi i fitnessu, wykonany z grubszej tkaniny ortalionowej, wodoodpornej bez regulacji ..
55.00 zł
Kwiat Życia - symbol początku wszystkiego Kwiat Życia jest również znany w Polsce jako Gwiazda Heksapetalna, Rozeta Karpacka, Rozeta Tatrzańska, Rozeta Słowiańska.Obecnie Kwiat Życia to jeden z bardziej popularnych motywów wykorzystywanych do przedstawienia zespolenia z harmonią wszechświata.Znak te..
99.00 zł
Istnienie ćakr i kanałów energetycznych stanowi składnik wierzeń głównie hinduizmu i buddyzmu tantrycznego. Joga, bioenergoterapia, reiki i wiele technik rozwoju wewnętrznegoNajczęściej wyróżnianych jest 7 ćakr głównych, z których każdej przypisywany jest inny kolor, funkcja i położenieTeoria zakład..
99.00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE