Menu
Koszyk

Kostki do JOGI

Kostki do JOGI
Dwa najważniejsze dni Twojego życia to ten, w którym się urodziłeś oraz ten, w którym dowiedziałeś się po co. - Mark Twain Wykorzystywany do pozycji stojących dla zwiększenia aktywności pracy stóp.wymiary: 22,5 cm x 12,5 cm x 7,5 cmDrewno bukowe bardzo twarde o bardzo dobrej wytrzyma..
45.00 zł
W życiu nie ma rzeczy, których można żałować; są tylko rzeczy, na których można się uczyć. -Jennifer Aniston Klocek, kostka do jogi wykonana z jednego rodzaju drewna - buk. Solidnie wykonana, trwała i elegancka o jednokolorowej tonacji., klejona z trzech kawałków. Solidnie wykonana, trw..
50.00 zł
Życie jest długie i nudne, jeśli nie przeżywa się go tak, jakby się chciało. - Laurent Gounelle Klocek, kostka do jogi wykonana z jednego rodzaju drewna - dąb. Solidnie wykonana, trwała i elegancka o jednokolorowej tonacji., klejona z trzech kawałków. Solidnie wykonana, trwała i eleganc..
50.00 zł
Klocek zwykle jest źle kojarzony, dlatego używamy zwrotu kostka do jogi.Wykonana z jednego rodzaju drewna - sosnowego. Solidnie wykonana, trwała i elegancka o jednokolorowej tonacji., klejona z trzech kawałków. Kostka do jogi to nie tylko pomoc w trudnych asanach, ale to również zaproszenie do podró..
45.00 zł
Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo. - Oprah Winfrey Klocki, Kostki do jogi z naturalnego korka z zaokrąglonymi krawędziami. Najbardziej charakterystyczną ich cechą jest duża le..
65.00 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE