Menu
Koszyk

Krzesło do jogi

Krzesło do jogi

KRZESŁO JOGINA


Wykorzystanie krzesła w jodze jest inspiracją do budzenia świadomości i doświadczania siebie. Dlatego różne pomoce w jodze należy traktować wyjątkowo.

Dzięki takim narzędziom możemy zwiększyć świadomość własnego ciała, gdyż umożliwiają wykonanie odpowiednich akcji w asanie i głębsze poznanie pozycji.

Prezentowane krzesło jogina ma na celu skierowanie uwagi na rozmaite aspekty asan i na różne partie ciała po to, aby pogłębić i wzmocnić zrozumienie pozycji.

Krzesło przeznaczone do praktyki jogi powinno być stabilne i wytrzymałe. Powinno posiadać poziome, płaskie, kwadratowe siedzisko znajdujące się na odpowiedniej wysokości (około 45 cm nad podłożem). Zaleca się używanie składanych, metalowych krzeseł, takich, z jakimi pracuje się w Instytuce RIMYI i innych centrach jogi Iyengara. Ten rodzaj krzeseł ma dwie poziome, metalowe poprzeczki podtrzymujące - jedna łączy przednie nogi krzesła, a druga tylne. Oparcie powinno być zdjęte, aby móc swobodnie wykorzystywać ramę oparcia do chwytania i umożliwić ruch pod jego poprzeczka.


Bez wątpienia krzesło w praktyce jogi jest tylko środkiem do celu, którym jest między innymi: wydłużenie ciała, stabilność pozycji, dokładność  wykonania i długi czas wytrwania w asanach.

Joga to wspaniałe narzędzie do naprawiania ciała i wzmacniania ducha, a krzesło świetnie się sprawdza jako pomoc w tej praktyce.Zsuwająca się miednica z krzesła podczas wykonywania popularnej świecy?Siedzisko "wpijające się" w pośladki i uda?Irytujące zadrapania pojawiające się po długotrwałym inten..
10.00 zł
Krzesło jogina - joga z krzesłem Krzesło jogina - joga z krzesłem
Chwilowo brak
Joga to wspaniałe narzędzie do naprawiania ciała i wzmacniania ducha, a krzesło świetnie się sprawdza jako pomoc w tej praktyce.Joga z krzesłem pozwala modyfikować asany nastręczające trudności bądź modyfikować znane już pozycje, aby jeszcze pełniej wykorzystać ich możliwosci.Lubisz praktykować z po..
250.00 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE