Menu
Koszyk

Ekologia

Ekologia
Encyklopedia leczniczych aromatów Kadzidła, olejki, napary - Scott Cunningham
2-3 dni
Magiczne zioła – naucz się z nich korzystaćNasi przodkowie od wieków wykorzystywali zioła do tworzenia magicznych mikstur i ziołolecznictwa. Tworzone przez nich mieszanki, napary, maści i nalewki używane były w rytuałach, zaklęciach, leczeniu, a także w codziennym życiu. A utrzymywane w głębokiej ta..
69.00 zł
Encyklopedia magicznych roślin Drzewa, kwiaty, zioła - Scott Cunningham
2-3 dni
Poznaj sekrety roślinEncyklopedia magicznych roślin to prawdziwy skarb wśród książek poruszających tematykę roślin: drzew, kwiatów, ziół. Gromadzi informacje o ponad 400 gatunkach oraz systematyzuje wiedzę o magicznych i rytualnych mocach roślin. Zawiera informacje o nazwach zwyczajowych, łacińskich..
79.00 zł
Encyklopedia szlachetnych minerałów Kryształy, kamienie, metale - Scott Cunningham
2-3 dni
Moc minerałów i kamieni – uzdrawiająca siła ZiemiKamienie i metale są darami Ziemi i tak jak inne skarby natury posiadają energię oraz magiczną moc. Skrywają w sobie tajemnice i niezwykłe piękno. Ich wartości wykorzystywane są od wieków. Moc kamieni i metali jest kolejnym elementem, który podobnie j..
79.00 zł
Ponad 1000 lat temu arabski filozof i lekarz Awicenna powiedział: " W arsenale lekarza powinny być trzy narzędzia: słowo. Lekarstwo i nóż" Małżeństwo Nieumywakinów to para, która większość swojego życia poświęciła tematowi zdrowia. Wspólnie dzielona pasja sprawiła, że pomogli wielu osobom w uśw..
45.00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE