Menu
Koszyk

Pasek do jogi szer. 4 cm

Pasek do jogi szer. 4 cm

PASEK DO JOGI O SZEROKOŚCI 4 CM - TAŚMA BAWEŁNIANA  I WZMOCNIONA KLAMRA!


Pasek do jogi obok maty stanowi podstawowe wyposażenie jogina w praktyce hatha jogi. W jodze Iyengara wykorzystywany jest do wykonywania salamba sarvangasany, supta badha konasany, w pozycjach rozciągających nogi. Osoby mniej elastyczne znajdą również zastosowanie paska w pozycjach skłonów do przodu takich jak janu sirszasana czy paścimottanasana. W dochodzeniu do stabilnej i perfekcyjnie wykonanej asany nic nie zastąpi ogromnej pomocy paska do jogi.

Wszystkie nasze paski do jogi szyjemy w naszej pracowni na profesjonalnej maszynie kaletniczej w oparciu o taśmy bawełniane (bardzo mocne, trwałe i naturalne) od rodzimego sprawdzonego producenta. Zastosowane klamry są poniklowane i na łączeniu specjalnie zgrzewane co dodatkowo wzmacnia ich wytrzymałość.
 

10 ODCIENI KOLORÓW pasków do jogi -  w specjalnie dobranej tonacji kolorystycznej pod maty do jogi. Oferujemy różne wersje długości  pasków do jogi od 180 cm do 320 cm - cenowo i jakościowo oferta bardzo atrakcyjna!

Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziesz oczekiwanej długości paska to napisz nam to w mailu, a z całą pewnością przygotujemy paski w niestandardowej długości.

 

Kolor elegancji, luksusu, wyrafinowania i prestiżu. Czarny utożsamiany jest z mrokiem, strachem, wiedzą tajemną i okultyzmem. Kolor czarny – niemal w każdej kulturze ma inne, często odległe znaczenie. W kulturze europejskiej i amerykańskiej są to przede wszystkim negatywne i trudne skojarzenia..
24.00 zł
Energia pomarańczowego może mieć wiele źródeł symbolizuje siłę, ogień, pobudzenie, przedsiębiorczość oraz wyzwolenie się z nałogów. Z energią i siłami witalnymi kojarzy się także sama pomarańcza, która stanowi źródło witamin, a co za tym idzie – wspomaga ludzki organizm. Barwa sprzyja pogodn..
24.00 zł
Naturalny, niefarbowany kolor, taki jaki  znajdziecie w Instytucie Iyengara w Punie.  Dedykowany dla osób przywiązanych do tradycji i linii produktów wymyślonych przez B.K.S. Iyengara.  Równiez dla zwolenników ekologicznych produktów.Pasek dedykowany Iyengarowcom - Wyjątkowy pas..
24.00 zł
Niebieski to kolor natury, wody i nieba. Szlachta posiada ‚błękitną krew’ we wszystkich językach europejskich.Niebieski to kolor najczęściej wykorzystywany w identyfikacji wizualnejCiemniejsze odcienie Niebieskiego oznaczają zaufanie, godność, inteligencjeLudzie wybierający kolor niebieski są uspo..
24.00 zł
Czerwień symbolizuje siły witalne, życie i piękno. Z ogromnej ilości symbolizowanych przez nią cech, do najważniejszych należą: ekstrawertyzm, odwaga, antydepresyjność, asertywność, determinacja, przyjazność, ciepło i wrażliwość. Z badań wynika jednoznacznie, że czerwień jest najsilniej stym..
24.00 zł
Kolor fioletowy w wielu zakątkach świata jest symbolem tajemnicy, magii, władzy królewskiej, dostojeństwa. Ten unikalny kolor łączy w sobie spokój niebieskiego koloru i energię czerwonego, dlatego też również kojarzy się z zaufaniem.Fioletowy jest również jednym z ulubionych kolorów ezoteryk..
24.00 zł
Medytacja na konkretnego Dhyani Buddę pomaga przekształcić przeszkadzające uczucie w cnotę, cechę pozytywną. Akszobhja przekształca nienawiść i gniew, Wajroczana niewiedzę (ignorancję, głupotę), Amitabha pożądanie i przywiązanie, Amogasiddhi zazdrość i zawiść, a Ratnasambhawa dumę (pychę, ..
24.00 zł
Brąz nieodparcie musi kojarzyć się z tym wszystkim, co związane jest z żywiołem ziemi: z konkretem, z praktycznością, pracowitością, sumiennością.Kiedy myślimy o brązowym w kontekście naszego życia codziennego, pierwsze co nam się z nim kojarzy, to kawa i herbata oraz czekolada, a to pozwa..
24.00 zł
Kolor zielony od zawsze jest utożsamiany z naturą i przyrodą. Symbolizuje ekologię i dbanie o otaczającą nas przyrodę. Przebywanie wśród zieleni uspokaja i regeneruje siły witalne. To kolor kojący, spokojny, odprężający. Daje poczucie harmonii i równowagi.Alchemicy postrzegali procesy prze..
24.00 zł
Niebieski to kolor natury, wody i nieba. Szlachta posiada ‚błękitną krew’ we wszystkich językach europejskich.Jasne odcienie oznaczają czystość, niezawodność, chłód, pokój, nieskończonośćLudzie wybierający kolor niebieski są usposobieni w takie cechy jak spostrzegawczość, analityczność, twórczość or..
24.00 zł
Stonowany kolor zieleni znajdzie swoich zwolenników nie tylko u osób z zamiłowaniem do drylu wojskowego, "musztry asan" dynamicznej praktyki w jodze znanej pod nazwą Surjanamaskar czyli powitania słońca, ale także wśród szerokiej grupy ekologów, zwolenników ekologicznych produktów.Pasek dedy..
24.00 zł
Krótki pasek do jogi jest jak krótka piłka, szybkie zagranie, precyzyjne podanie i strzał do bramki wykonany przez Michaela Thomasa - mało kto już pamięta mecz Liverpool 0–2 Arsenal (26 May 1989)! Wiele jednak osób zastanawia się nad wyborem szerokości paska 3 cm vs 4 cm, reguła jest prosta, pasek m..
20.00 zł 22.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 13 (2 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE