Menu
Koszyk

Piramidy Yantra

Piramidy Yantra

DUCHOWE PIRAMIDY YANTRA


Abraham Abulafia (XIII-wieczny mistyk wtajemniczony w arkana Wiedzy) pisał:

"Stań u szczytu piramidy, a w centrum się znajdziesz CAŁOŚCI", co znaczy - poznasz Prawdę,  staniesz się Jednym z Całością.

W każdym przypadku rozwój duchowy przy wsparciu piramid  zawsze i wszędzie prowadził do duchowego zjednoczenia z Wszechświatem i odnalezienia boskiej istoty w sobie.


Szczyt piramidy to w istocie punkt, w którym pewna frekwencja kosmicznej energii łączy się z ziemską.  Dzięki temu połączeniu człowiek ma szansę otworzyć się na Kosmos i rozszerzyć swoją świadomość. Wiedzie ona ku połączeniu tego, co boskie z tym, co zwierzęce.

Skoncentrowana, ludzka myśl  przekształca  się wówczas w skuteczną, wysłuchaną modlitwę i odnajdujemy własny "raj na Ziemi".


Ogromny wkład w zrozumienie zjawiska podwójnych piramid wniósł  fizyk Drunvalo Melchizedek.

Zwrócił on uwagę na świętą geometrię "Mer-Ka-Ba" czyli żyjące pole energetyczne człowieka o kształcie podwójnej, trójkątnej piramidy.

Aktywacja tego pola podnosi naszą wibrację i otwiera nas na niewiarygodne możliwości, jakie - w gruncie rzeczy - posiada każdy człowiek.  


Osoby, które z samozaparciem medytują na owo pole, doświadczają transformacji świadomości i odkrywają drzemiące w nich twórcze moce!  

Medytacja ta z udziałem piramid Yantra jest o wiele efektywniejsza.


Piramida YANTRA przemienia miejsce, gdzie stoi, w POTĘŻNE MIEJSCE MOCY.  Zwiększa to  szanse dynamicznego "skoku" na kolejny szczebel drabiny naszego rozwoju.

Pod wpływem tej energii możemy otworzyć się na prawdziwą WIEDZĘ, jaka drzemie we wnętrzu każdego z nas (wpisana w jądra komórek). Obecność tej konstrukcji ułatwia jej "przebudzenie", a raz uruchomiony  kanał do wewnętrznej mądrości daje nam ogromną pewność i siłę.

Na tej drodze odkrywamy uniwersalne prawa rządzące naszym losem i szczęściem. Stajemy się świadomi,  że nasze myśli i uczucia tworzą naszą rzeczywistość. Nawiązujemy głębszy kontakt z podświadomością i oczyszczamy się z obciążeń przeszłości. Na koniec uczymy się programować  siebie i swoje życie na nowo.

Wszystko to motywuje do odpowiedzialnego współtworzenia świata, a przynajmniej jego własnej, prywatnej części - w harmonii z Całością.


Od zamierzchłych czasów kapłani, zgromadzeni wokół piramid, dysponowali przeogromną Wiedzą. Zazwyczaj też strzegli jej jak najświętszej tajemnicy i odsłaniali jedynie wybranym.

2000 lat temu Wiedza ta przedostała się do zwykłych ludzi u Żydów i Tolteków .


Toltecy wyróżniali się przekonaniem, że jedyny raj, jaki istnieje, to ten, który sami sobie stworzymy TU, na Ziemi. Ich celem było wspólne tworzenie życia, w którym świętość sąsiadować miała z codziennością.

"Świętość" oznaczała u nich głęboką świadomość praw kosmosu (nie narzucone normy).


W Teotihuacan (dzisiejszy Meksyk) - miejscu,  "gdzie ludzie zmieniają się w bogów" ,

w bezpośredniej obecności piramidy Słońca i Księżyca Toltecy doznawali przemiany i transformacji.

Na drodze walki ze słabościami osiągali wolność osobistą i stawali się JEDNYM z bogiem (Słońcem).

Po osiągnięciu duchowego oświecenia rozpoznawali w sobie twórcze moce i siłami ducha TWORZYLI nową, lepszą rzeczywistość.

Osiągnięcia testowali w konfrontacji z drugim człowiekiem (lustrem), który świadomie lub nieświadomie wskazywał kierunek dalszej pracy.


Mówiąc dzisiejszym językiem Toltekowie czynili ogromne postępy w samopoznaniu, oczyszczali podświadomość z traumy przeszłości, usuwali negatywne wzorce zachowań by z materiału swoich myśli i uczuć świadomie programować matrix na nowo.   

Przepowiadali, że nadejdzie dzień, kiedy toltecki sposób myślenia i życia zostanie rozprzestrzeniony na cały świat.


Jezus, który przebywał w Egipcie do śmierci Heroda (ponoć także między 12 a 33 rokiem życia),  być może doświadczał działania energii piramid w Gizie.

Jego nauka - jeśli się jej naprawdę bliżej przyjrzeć - zdumiewająco zbliżona jest do filozofii Tolteków.   Tak samo jak oni przekonywał, że nie warto czekać na nagrodę w raju! Lepiej zaangażować się w pełni w życie ziemskie, bo "kto nie odrodzi się z wody i ducha świętego, nie wejdzie do królestwa bożego." Dziś wiemy, że nasze ziemskie jestestwo składa się z (ok. 80%) wody i z Ducha,  a zatem królestwo boże to... Ziemia! Jedyny raj to ten, który sami dla siebie mamy stworzyć na Ziemi.

Duch poza ciałem  jest tylko promykiem światła w oceanie światła i dopiero życie ziemskie daje mu dość podniet (pragnień), by w procesie TWORZENIA raju  "jako w niebie tak i na Ziemi"  prawdziwie poznał, kim naprawdę JEST.


Jednak bez względu na to, czy ktoś szuka w biblii, w starych, świętych tekstach, czyta "Rozmowy z Bogiem", sięga do filozofii joginów, Tollteków, Majów czy bezpośrednio sam doświadcza oświecenia...

Tak czy inaczej trafia na tę samą prawdę, mówiącą nam, że "Kto szuka sensu życia, nigdy go nie znajdzie, bo sens życia to cel, który sam sobie wybrał"

Na przestrzeni dziejów wszyscy niemal mistycy przekazywali nam tę samą Prawdę. Niestety,  bez wypaczeń przetrwała ona tylko w charakterze Wiedzy tajemnej.

Dziś, kiedy osiągnęliśmy stosowny poziom rozwoju, nadszedł czas jej odtajnienia i to nie tylko w internecie, ale przede wszystkim... w naszych wnętrzach.

Piramidy YANTRA są kluczem otwierającym bramy wewnętrznej MĄDROŚCI.


Piramidy YANTRA - konstrukcje Nowej Ery - tworzą znacznie potężniejsze miejsca mocy niż zabytki w Egipcie czy Teotihuacan. Dzięki użytym materiałom frekwencja ich energii - zgodnie z duchem czasu - pozwala na o wiele głębszy wgląd w uniwersalną Prawdę i pełniejsze korzystanie z wewnętrznej mocy. W spektakularnym błysku lub powolnym procesie posiadacze stają się duchowo przebudzeni, stają się kreatorami swojej rzeczywistości.

Brak produktów w tej kategorii.

Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE