Menu
Koszyk

Paranauka

Paranauka

Paranauka (gr. παρα – „przy”, „obok”, „poza czymś”) – część wiedzy, bardzo bliska wiedzy racjonalnej, czy nawet naukowej, która teoretycznie powinna poddawać się racjonalnej kontroli (weryfikacji), ale obejmuje pomysły i hipotezy niespełniające mocnej zasady racjonalności, tzn. nieposiadające odpowiedniego uzasadnienia. W efekcie paranauka obejmuje wiedzę stojącą poza oficjalnym nurtem naukowym, z których uczeni czerpią jednak pomysły i hipotezy robocze. Paranauka stanowi swego rodzaju „przedsionek” wiedzy naukowej

Agenci ewolucji torują drogę przyszłości. Prefabrykują wizje przyszłości, tworzą nowe plemiona, projektują nowe światy, wspierają migrację, uczą metodycznego przejmowania władzy nad swym układem nerwowym jako instrumentem służącym dekodowaniu cząsteczkowych, molekularnych i subnuklearnych procesów, ..
31.00 zł
Biocentryzm – nowy obraz wszechświata i postrzegania rzeczywistościBiocentryzm… Czym jest? Czy to część psychotroniki, czy raczej możemy go powiązać z ezoteryką? Brzmi skomplikowanie? Wcale nie musi! Poznaj fenomen kwantowości, ciągłego modyfikowania i upadania tez, na których jeszcze kilka lat temu..
33.00 zł
Boska Matryca to jedna z najbardziej kontrowersyjnych książek Gregga Bradena.Ten autor bestsellerów New York Times’a od lat badał rolę duchowości w technologii. Tym razem odkrył coś, co wstrząsnęło środowiskami naukowymi i religijnymi w USA.Braden udowodnił, że nie jesteśmy jedynie obserwatorami ota..
42.00 zł
Czas fraktalny. Sekret roku 2012 i ery nowego świata - Gregg Braden
Chwilowo brak
Czym są fraktale?Coraz częściej słyszymy o fraktalach. Te maleńkie twory zbudowane z dokładnych imitacji samego siebie (zupełniej jakby człowiek był zbudowany z miliardów małych ludzi) są bowiem podstawą, z której zbudowany jest czas, a w konsekwencji i Twoje życie.Co wydarzy się w 2012 r.?Gregg Bra..
49.00 zł
Daniel Pinchbeck - Przełamując umysł
Chwilowo brak
Format: A5 300 stron"Przełamując umysł" to odyseja psychodeliczna człowieka, który ze świata wielkomiejskiego blichtru, szybkiego życia i gry pozorów trafił do afrykańskiej dżungli, gdzie zetknął się z ibogą, szamańską rośliną przynoszącą wizje i całkowicie odmienił swe życie. Książka Daniela P..
32.00 zł
Gdybysmy tylko wykorzystali w pelni wspolczesna technologie, moglibysmy zapewnic kazdemu czlowiekowi na Ziemi standard zycia porownywalny do miliardera - Critical Path R. Buckminster Fuller  Nasze percepcje, uczucia i myśli tworzą tunele, z których składa się nasz labirynt rzeczywistości. ..
33.00 zł
Zwoje znad Morza Martwego, Rękopisy z Qumran, manuskrypty z grot w Izraelu… Zapewne słyszałeś o fascynujących, ale niezwykle tajemniczych rękopisach, które odkryto w połowie ubiegłego wieku w jaskiniach w Izraelu. Badacze dowodzą, że manuskrypty zawierają najstarsze rękopisy Biblii i są spisane po h..
35.00 zł
Fizyka cudów. Materializując świadomość - Bartlett Richard
Chwilowo brak
Richard Bartlett przed laty zaszokował środowiska medyczne wynalezieniem niekonwencjonalnego sposobu na uleczenie swych pacjentów. Wszystko dzięki odkryciu czegoś, co nazwał Matrycą Energetyczną. Czegoś, co jest wszędzie lecz jest nieuchwytne. Czegoś, co jest w stanie uleczyć każdego z nas z dowolne..
37.00 zł
Odkryj swój kwantowy umysł i siłę podświadomościKażdy człowiek dysponuje ogromnym potencjałem i możliwościami umysłu. Jednak większość z nas ich nie wykorzystuje. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że po prostu o tym nie wiemy. Po przeczytaniu tej książki już nie będziesz miał wątpliwości, że to..
49.00 zł
Gregg Braden - Tajemnice zagubionej modlitwy
Chwilowo brak
Wiedza jest mostem łączącym nas z każdym,kto żył przed nami. Każda kolejna cywilizacja i każde kolejne życie wnoszą swój indywidualny wkład, współtworząc historię zbiorową. Jednak bez względu na skuteczność przechowywaniainformacji na temat przeszłości, słowa opisującete fakty nie będą niczym więcej..
23.00 zł
Gregg Braden - Uzdrawianie wiary Odrzucając fałszywe przekonania
Chwilowo brak
Gregg Braden posiada cenną umiejętność prostego przedstawiania naukowego świata i jego przestrzeni nieosiągalnych dla „zwykłego” człowieka. Gregg niczym duchowy nauczyciel uczy języka, którym nieświadomie komunikujemy się z Wszechświatem, a Wszechświat, niczym dżin z lampy cierpliwie spełnia każde n..
33.00 zł
Wszystko jest ściśle zależne od siebieW obecnym świecie istnieją setki spraw, które nas niepokoją lub wręcz przerażają, a zewsząd docierają do nas złe wiadomości. Wojny, terroryzm, samobójstwa, ludobójstwo, kara śmierci, ubóstwo, kryzys gospodarczy i wojna nuklearna – to zaledwie część z setek kwest..
42.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 54 (5 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE