Menu
Koszyk

Psychologia

Psychologia

Psychoterapia – stosowanie metod psychologicznych, zwłaszcza opartych o regularny kontakt międzyludzki, w celu pomocy osobom zmagającym się z różnorodnymi problemami. Psychoterapia służy poprawie dobrostanu i zdrowia psychicznego, i może dotyczyć zmiany lub radzenia sobie z dokuczliwymi zachowaniami, przekonaniami, obsesjami, myślami lub emocjami, oraz rozwojowi relacji i umiejętności społecznych. Niektóre techniki psychoterapeutyczne są uznane za oparte na dowodach naukowych metody leczenia określonych zaburzeń psychicznych.


Istnieją tysiące różnych technik i form psychoterapeutycznych, czasem opartych o znacząco różne pojmowanie psychologii, etyki i metod pomocy. Większość polega na regularnych spotkaniach klienta lub grupy klientów z jednym lub kilkoma terapeutami. Wspólną cechą psychoterapii jest prymat metod psychologicznych, w odróżnieniu od leczenia psychiatrycznego, zorientowanego na metody medyczne i leki; przy tym, psychoterapia i medycyna mogą się nawzajem efektywnie uzupełniać

Magia sugestii i siła empatii    Masz ochotę zacząć czytać innym w myślach?    Chcesz nauczyć się przewidywać zachowania ludzi?    Pragniesz dowiedzieć się, jak wywierać silny i hipnotyzujący wpływ na otoczenie?    Marzy Ci się zdobycie sek..
29.00 zł
Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia i wciąż to lubić  Dagmar O'Connor
2-3 dni
Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia? Dla wielu ludzi perspektywa dozgonnej wierności jest dość zniechęcająca. Czy w monogamicznym, wieloletnim związku ekscytujący seks jest jeszcze możliwy? Oto dobra wiadomość dla tych, którzy mają podobne wątpliwości: monogamia jest najprostszą drogą do n..
25.00 zł
Czy każdy z nas może odkryć w sobie psychopatę? Co sprawia, że w człowieku budzą się niebezpieczne instynkty? Czy można być psychopatą i o tym nie wiedzieć?  W fascynujący świat psychopatii zabiera nas ceniony amerykański psychiatra i neurobiolog. James Fallon, badając mózgi psychopatycznych mo..
26.00 zł
Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię Czy czujesz się uzależniony emocjonalnie od innych?Na pewno zauważyłeś, że gdy bliska Ci osoba – przyjaciel, rodzic, mąż czy żona – są pod wpływem silnych emocji, odczuwają złość czy smutek, nastrój ten udziela się także To..
32.00 zł
Oko w Oko z Jaźnią przed którą nic nie jest ukryte - David R. Hawkins
Chwilowo brak
Książka zawiera szczegółowy opis zaawansowanych stanów świadomości i doświadczeń autora tradycyjnie określanych mianem oświecenia. Informacje z zakresu duchowości są zaprezentowane w taki sposób, aby były zrozumiałe również na poziomie intelektualnym. Korelacja między nauką i duchowością stanowi tu ..
70.00 zł
Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nig..
32.00 zł
Wszystko co robisz ma znaczenie - dr David HawkinsDynamika Oświecenia Na bardzo wysokich poziomach subiektywnego doświadczane istnienie nie jest już ograniczone przez narcystyczne ego czy psychologiczne blokady wynikające z pozycjonowania. Ten stan jest efektem postępującej, bardzo głębokiej re..
53.00 zł
Śniące ciało. Rola ciała w odkrywaniu Jaźni - Arnold Minde
2-3 dni
"Śniące ciało" to książka prezentująca podstawy psychologii zorientowanej na proces. A. Mindell zaprasza nas do odkrywania ukrytego znaczenia odczuć cielesnych i symptomów chorobowych. Prowadzi nas przez różne obszary wiedzy, religii, mitologii, odsłania tajemnice zawarte w baśniach, prezentuje prak..
55.00 zł
Spektrum świadomości - Ken Wilber
Chwilowo brak
Pierwsza książka Kena Wilbera niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie psychologii transpersonalnej, zapoczątkowała rewolucję w psychologii transpersonalnej. W tym dogłębnym i wyjątkowym studium świadomości Wilber jako pierwszy przedstawia uporządkowaną propozycję integracji wielkich teorii psycho..
47.00 zł
Według opinii recenzentów jest to najbardziej przyjazny dla czytelnika poradnik na temat chorób degeneracyjnych, takich jak choroba Alzheimera, demencja, czy otępienie naczyniowe. Autorzy, neurolog William R. Shankle i psychiatra Daniel Amen, przede wszystkim radzą, jak możemy opóźnić proces starzen..
47.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 17 (2 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE