Menu
Koszyk

Bolstery do jogi

Bolstery do jogi

Piękno jogi polega na tym, że można ją ćwiczyć w dowolnym miejscu, wiec stwórz sobie świętą przestrzeń do jogi domowej.

Wszystkie asany możemy praktykować niezależnie od okolicznosci oraz miejsca w ktorym aktualnie sie znajdujemy, mozna ja praktykowac w zaciszu własnego domu, na zewnątrz na lonie  Matki Natury lub w pokoju pełnym ludzi.

Bolster w praktyce asan to wyjatkowe wzmocnienie naszej praktyki jogi. Jego głównym celem jest relaksacja, złagodzenie niewygody ciala w wielu asanach oraz pomoc w wiekszym jego otwarciu.
Dzieki wykorzystaniu bolstera uzyskujemy uspokajające dzialanie asan na umysł i zmniejszenie poziomu stresu w organizmie.


...kupić dom, mieć dzieci, wspinać się po korporacyjnej drabinie, gromadzić masę gówna, tam właśnie wiekszosc z nas zmierza. Potrzeba zyciowego wstrzasu, aby uswiadomic sobie ze ta droge zmierza donikad...

 

Zastosowanie bolstera pod plecami w wielu pozycjach leżących, może być zalecane jako dodatkowa terapia dla pacjentów z przewlekłymi bólami krzyża
W jodze regeneracyjnej jest przeznaczony głównie dla praktykujących cierpiących z powodu urazów, stresu lub choroby, taka praktyka z zastosowaniem wielu akcesoriow do jogi może przywrócić im lepszą jakość życia


Sthira sukham asanam Asana jest pozycją stabilną i wygodną - sutra 46 Jogasutry Patańdżali Niezastąpiony w rehabilitacji i profilaktyce kręgosłupa oraz przeznaczony dla pozycji relaksacyjnych. Bolster pozwala zredukować napięcia w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Pomocny przy pozycjach odwró..
84.00 zł
Nasza kondycja duchowa sprawdza się wyłącznie w kontaktach z bliźnimi. Siedząc lub leżąc na wałku, możemy sobie przypisywać najróżniejsze duchowe osiągnięcia. Tylko czy sprawdzą się one w relacjach z drugim człowiekiem - Donna Farhi Niezastąpiony w rehabilitacji i profilaktyce kręgosłupa ora..
72.00 zł
Kieruj się prostotą… Nie próbuj stać się kimś lub uchwycić jakiegoś doświadczenia - Jiddu Krishnamurti Niezastąpiony w rehabilitacji i profilaktyce kręgosłupa oraz przeznaczony dla pozycji relaksacyjnych. Bolster pozwala zredukować napięcia w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Pomocny przy poz..
99.00 zł
Uważność jest ścieżką ku Bezśmiertelności, nieuwaga jest ścieżką ku śmierci. Uważni nie umierają, nieuważni już są martwi - Dammapada 17 ODCIENI KOLORÓW! MINI Bolster wykorzystany w pozycjach relaksacyjnych pozwala zredukować napięcia w odcinku szyjnym kręgosłupa. Leczy zwyrodnienia oraz chr..
55.00 zł
Droga duchowa, która nie prowadzi do codzienności jest drogą na manowce - Wiliigis Jaeger OSB  Wałek wykonany jest z folii gazoszczelnej zdwajanej termicznie PCV, wypełnianej nadmuchiwanym powietrzemNieocenioną zaletą jego jest wielofunkcyjność: wykorzystany w pozycjach relaksacyjnych pod k..
67.00 zł
Potrzeba dwóch lat, aby nauczyć się mówić, pięćdziesięciu, aby nauczyć się milczeć - Ernest Hemingway  Wałki do jogi - bolstery z wyhaftowanym symbolem Czenrezig - Kochające Oczy Bodhisattvy Awalokiteśwary! UWAGA: produkty z haftem są dostępne w limitowanych ilościach i kolorach. Pojedyncze eg..
108.00 zł
Nie praktykujemy, by rzeczy stały się doskonałe ani by robić coś w sposób doskonały. W istocie praktykujemy po to, aby zrozumieć (urzeczywistnić) fakt, że rzeczy już są doskonałe, właśnie takie, jakie są - Jon Kabat-Zinn Wałki do jogi - bolstery z wyhaftowanym symbolem OM UWAGA: produkty z ..
108.00 zł
Powinniśmy postrzegać ścieżkę duchową nie jako luksus i przyjemność, ale jako stawianie czoła temu, co niesie życie - Czogiam Trungpa  Wałki do jogi - bolstery z wyhaftowanym symbolem OM oraz Ganeśą! UWAGA: produkty z haftem są dostępne w limitowanych ilościach i kolorach. Pojedyncze egzemplar..
108.00 zł
Jeżeli nie możesz pozbyć się rodzinnego upiora, to naucz go tańczyć - George Bernard Shaw  Wałki do jogi - bolstery z wyhaftowanym symbolem Śri Jantra! UWAGA: produkty z haftem są dostępne w limitowanych ilościach i kolorach. Pojedyncze egzemplarze na magazynie - wymagana jest konsultacja z ob..
108.00 zł
Kiedy twojego umysłu nie przesłaniają rzeczy zbędne. Jest to najlepszy czas w twoim życiu - Wu-Men  Wałki do jogi - bolstery z wyhaftowanym symbolem Czenrezig - Kochające Oczy Bodhisattvy Awalokiteśwary! UWAGA: produkty z haftem są dostępne w limitowanych ilościach i kolorach. Pojedyncze egzem..
99.00 zł
Wykształcenie nie oznacza tego ile się uczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania tego co wiesz, a czego nie - Anatol France  Wałki do jogi - bolstery z wyhaftowanym symbolem OM oraz Ganeśą! UWAGA: produkty z haftem są dostępne w limitowanych ilościach i kolorach. Pojedyncz..
99.00 zł
Jeśli zamkniesz drzwi przed wszelkim błędem, prawda pozostanie za drzwiami - Rabindranath Tagore  Wałki do jogi - bolstery z wyhaftowanym symbolem OM UWAGA: produkty z haftem są dostępne w limitowanych ilościach i kolorach. Pojedyncze egzemplarze na magazynie - wymagana jest konsultacja z obsł..
99.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 13 (2 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE