Mapy świadomości ⮕ przewodnik ku wyższym poziomom świadomości


Nasz kosmiczny adres można opisać następująco:

Ziemia,
Układ Słoneczny,
Pas Oriona,
Galaktyka Droga Mleczna,
Lokalna Grupa Galaktyk,
Supergromada Lokalnych Galaktyk w Pannie,
Wszechświat.
Już samo zastanowienie się nad tą mapą może wzbudzić ogromny przypływ empatii dla całego życia, we wszystkich jego formach

 

(...) Naszym zdaniem, przebudzenie wiąże się z uruchomieniem szerokiej percepcji prowadzącej do uświadomienia sobie ogromnego spektrum procesów jakie zachodzą w naszej czasoprzestrzeni.

Jako prosty przykład można podać tutaj pojęcie duchowości. Wiele ludzi uważa, że duchowość zawsze łączy się z polaryzacją pozytywną, co automatycznie pociąga za sobą nastawienie na służenie innym.
Jest to bardzo błędnie pojmowana koncepcja, która może pogłębić dramat ludzki, który rozgrywa się przed naszymi oczyma.

Kończąc, pragniemy zwrócić waszą uwagę na to, że nauka nigdy się nie kończy i trwa od pierwszego do ostatniego oddechu w naszym ziemskim życiu.

Reasumując, możesz pozostać pospolitym ziemskim chujem, albo ewoluować w kierunku nowych wymiarów rzeczywistości. Wybór zawsze pozostanie Twoim wyborem. Ziemskim chujom można podziękować za ich kreatywny wkład w Twój rozwój świadomości, bez ich nieocenionego wkładu Twój rozwój nie  byłby możliwy w tak krótkim czasie. Na tym własnie polega fenomen Ziemi (trzeciej planety od Słońca) i jej 3 wymiaru - tutaj rozwijamy się szybciej niż gdziekolwiek indziej.Duże projekty mogą liczyć sobie nawet miliardy lat. Kodowi źródłowemu zawartemu w naszym DNA towarzyszą wtedy dodatkowe instrukcje (np. w postaci Metadanych) opisujące zależności między poszczególnymi wymiarami i podające przepis, jak je właściwie skompilować, aby powstał kompletny program. Do zarządzania dużymi partiami kodu źródłowego wykorzystywane są także różne systemy kontroli umysłu na wielu poziomach i strukturach rzeczywistości.


Życzymy wam owocnych poszukiwań swojej ścieżki ewolucyjnej oraz podejmowania słusznych dla was decyzji. (...)

キツネ
young so minツTak to się kręci - Moby - 'Lift


Fragmenty utworu opublikowano na prawach cytatu, pastiszu oraz do celów edukacyjnych. Wszystkie prawa należą do Wszechświata oraz do kreatora zdarzeń. Opublikowane fragmenty służą jedynie zapoznaniu czytelnika z treścią książki, której fizycznie w internecie nie może przejrzeć - tak jak to ma miejsce w ksiegarniach. Umożliwiamy jedynie dokonanie świadomych zakupów w internecie, pozwalajac zapoznać sie gruntownie z kupowanym produktem, aby uniknąć późniejszych rozczarowań.

→ キツネ
⇨ young so minツ
⇶ ...