Ewolucja Gówno Prawdy Tischnera ⮕ przewodnik ku wyższym poziomom świadomościTo, co się stało w Polsce z ludźmi, jest dla mnie wielkim szokiem - dawni ludzie solidarności sprawujący rzady w Polsce prześladują Niezależne Media.
To współczesna inkwizycja w obronie tzw. Prawdy i rzetelności dziennikarskiej. Tischner w grobie się przewraca i jego dogmat nt. Trójcy Świętej Prawdy staje się aktualny. Tzw święta prawda ewoluowała w kierunku gówno prawdy. Obyś żył w ciekawych czasach...
Wygraliśmy z ABW w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym - taki właśnie tytuł możemy znaleźć na stronach portalu Wolne Media.net
W skrócie:


1. WSA uznał żądanie przez ABW zablokowania portalu WolneMedia.net za nieskuteczne (czyli bezprawne i bezzasadne), oraz zasądził na koszt ABW zwrot kosztów sądowych i podróży do Warszawy (nie miałem biletu powrotnego, więc nie będzie zwrotu kosztów podróży z sądu do domu).

2. Przez 1/4 uzasadnienia WSA „masakrował” materiał dowodowy ABW z teczki założonej naszemu portalowi.

3. Przez 2/4 uzasadnienia WSA przywoływał „Konstytucję” i wyjaśniał prawnikowi z ABW, że „Konstytucja” zakazuje cenzury prewencyjnej oraz gwarantuje wolność słowa, pozyskiwania i rozpowszechniania informacji, że w przestrzeni publicznej jest miejsce na wszelkie poglądy, za wyjątkiem zakazanych ustawowo (sędziowie ich nie wymienili, ale wiadomo, że w Polsce zakazane jest np. szerzenie nazizmu czy nawoływanie do przestępstw), i dlaczego.

4. Przez 1/4 uzasadnienia WSA pouczał obie strony, udzielając rutynowych informacji prawno-sądowych.at.
Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda
Józef Tischner, Historia filozofii po góralsku

 

(...) Naszym zdaniem, przebudzenie wiąże się z uruchomieniem szerokiej percepcji prowadzącej do uświadomienia sobie ogromnego spektrum procesów jakie zachodzą w naszej czasoprzestrzeni.Jak widać, dla Ego umysł stał się dodatkowym narzędziem, które można wykorzystać przeciwko innym, by osiągnąć swój cel.Choć na naszej planecie nadal dzieje się wiele zła to — jak pisze Hawkins — świadomość nieustannie ewoluuje, a rozwój ten jest wrodzoną cechą samej świadomości. Wzrasta cały czas i dąży do tego, by poznać swoje źródło.

Dlatego jako ludzkość będziemy się rozwijać. W jakim tempie i w jakim kierunku? To już zależy indywidualnie od każdego z nas.

(...)

キツtys prawdaネWiele Ryzykuję Mówiąc Wam o Tym! Ale To Ważne! - Analiza Ator Finanse


Fragmenty utworu opublikowano na prawach cytatu, pastiszu oraz do celów edukacyjnych. Wszystkie prawa należą do Wszechświata oraz do kreatora zdarzeń. Opublikowane fragmenty służą jedynie zapoznaniu czytelnika z treścią książki, której fizycznie w internecie nie może przejrzeć - tak jak to ma miejsce w ksiegarniach. Umożliwiamy jedynie dokonanie świadomych zakupów w internecie, pozwalajac zapoznać sie gruntownie z kupowanym produktem, aby uniknąć późniejszych rozczarowań.

→ キświetno prawdaツネ
⇨ ツtys prawda
⇶ ...gówno prawda