Doświadczanie rzeczywistości ⮕ David R. HawkinsAutor w swojej książce dwukrotnie pisze, że dołączona do ksiąg nowego testamentu Apokalipsa św. Jana to bardzo nisko wibracyjna fantazja autora, dzieło to nie ma żadnej wartości poznawczej w procesie wzrostu duchowego jest tylko bajką dla idiotów pozbawionych jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia na drodze prawdy. Umysł ludzki nie potrafi dokonać rozróżnienia tego co jest prawdziwe jak i nie prawdziwe dlatego wymaga kierownictwa duchowego. 


(...)  Apokalipsa św. Jana (która kalibruje na 70) przez wieki była wykorzystywana przez religijnych demagogów. Jej autor, Jan, miał poziom świadomości 70. Bezkrytyczna , ludzka naiwność tworzy podatny grunt pod manipulacje i zastraszanie.  Przez wieki, aż do dnia dzisiejszego, liczni jasnowidze, media i prorocy docierali do całego dramatu niższego obszaru astralnego. Łatwowierni ciągle przygotowują się  na "koniec świata".


Czarowi apokaliptycznej legendy, tworzonej ciągle na nowo, wypływającej i opanowującej wyobraźnie podatnych na wpływy, ulegają różne religijne kulty i sekty. Cała legenda oparta jest na zbiorowej winie człowieka, jego lękach i duchowej niewiedzy oraz ufnej dumie  z bycia wśród "wybranych: i wyjątkkowosci bycia jednym z nielicznych uprzywilejowanych.  Fałsz oparty jest na sile i lęku, prawda oparta jest na mocy. Fałsz się boi, ponieważ oparty jest na iluzji. Prawda jest poza lękiem albo atakiem. Fałsz  uzyskuje wpływ tylko przez posłuszeństwo, ponieważ nie ma wewnętrznej siły. Przerażające końce świata odnoszą się do obszarów niższego astralu, gdzie fałszywe iluzje zyskują wiarygodność.
Zapamiętaj: żaden Chrystus nigdy nie powróci, tak jak kołowrót życia i śmierci się nie skończy!  Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda Józef Tischner, Historia filozofii po góralsku
Fałsz oparty jest na sile i lęku, prawda oparta jest na mocy

 

(...) Naszym zdaniem, przebudzenie wiąże się z uruchomieniem szerokiej percepcji prowadzącej do uświadomienia sobie ogromnego spektrum procesów jakie zachodzą w naszej czasoprzestrzeni.Jak widać, dla Ego umysł stał się dodatkowym narzędziem, które można wykorzystać przeciwko innym, by osiągnąć swój cel.


Hawkins pracował jako psychiatra i prowadził swoją praktykę psychiatryczną w północnej części stanu Nowy Jork . Po wycofaniu się z praktyki klinicznej w 1980 roku skupił się na duchowości i świadomości. Jego główną troską była promocja duchowości człowieka.
Oświadczył, że duchowy wzrost jest najdokładniejszym i najgłębszym sposobem łagodzenia cierpienia na tym świecie. Według jego koncepcji ludzie żyją na różnych poziomach świadomości i w odniesieniu do tych poziomów postrzegają rzeczywistość i prawdę. Oprócz wykładów Hawkins podsumował swoje nauczanie w szczególności we własnych książkach.


キツtys prawdaネWiele Ryzykuję Mówiąc Wam o Tym! Ale To Ważne! - Analiza Ator Finanse


Fragmenty utworu opublikowano na prawach cytatu, pastiszu oraz do celów edukacyjnych. Wszystkie prawa należą do Wszechświata oraz do kreatora zdarzeń. Opublikowane fragmenty służą jedynie zapoznaniu czytelnika z treścią książki, której fizycznie w internecie nie może przejrzeć - tak jak to ma miejsce w ksiegarniach. Umożliwiamy jedynie dokonanie świadomych zakupów w internecie, pozwalajac zapoznać sie gruntownie z kupowanym produktem, aby uniknąć późniejszych rozczarowań.

→ キświetno prawdaツネ
⇨ ツtys prawda
⇶ ...gówno prawda