Zapewne wielu z czytających zastanawiało się nad tym co dalej po śmierci, czy jest jakaś forma kontynuacji życia?
Czy wraz ze śmiercią ciała fizycznego umiera również mózg i kończy się nieodwracalnie ta gra w życie?
Wszyscy wielcy nauczyciele duchowości zapewniają, że proces rozwoju świadomości nigdy się nie kończy.Znany amerykański psychiatra David R. Hawkins w swojej książce "Doświadczanie rzeczywistości" ostrzega osoby wyznające religię na sposób tradycyjny albo  duchowo bojaźliwych, że przedstawione w tej publikacji materiał może zaniepokoić, w związku z czym lepiej go omijać
Niniejsze nauki przeznaczone są dla prawdziwie oddanych uczniów duchowych, którzy szukają Boga poprzez oświecenie.
Droga do oświecenia wiedzie przez radykalną prawde, wymaga poświeceń i odrzucenia wszystkich systemów przekonań. Tylko wówczas ostateczna rzeczywistość objawia się jako poszukiwanie ja Najwyższego.

 

Prezentowany tutaj materiał został przedstawiony z perspektywy Nieskończonego ja Jaźni.
Tyle ważnego wprowadzenia czytelnika przez amerykańskiego psychiatrę oraz twórcy Mapy Poziomów Świadomości, który z poziomu istoty oświeconej
wyprowadza nas z dualistycznej percepcji, demaskuje najpowszechniejsze błędy postrzegania i ukryte mechanizmy ego.W pasjonującym i niespotykanym na świecie wywiadzie ze śmiercią prowadzonym przez znanego badacza Jana Van Helsinga pada interesujące pytanie dot. tajemnicy śmierci i jej celu.

► pytanie: Co jest twoim osobistym celem? Czy zawsze będziesz pośrednikiem boskiej mocy czy też przekażesz kiedys tę rolę jakiejś innej mocy , a sam być moze rozwiniesz sie jeszcze bardziej i będziesz chciał byc blizej boskosci?► odpowiedź:
Podobnie jak istoty anielskie, jestem płynąca mocą. to, co słyszysz ode mnie dziś, słyszeć będziesz i za dziesięć lat. To, co usłyszysz wkrótce i w najbliższych latach, będzie miało coraz wyższą jakość.

Wznoszę się i rozwijam wraz z Ziemią, z układem słonecznym, galaktyką i całym wszechświatem, bowiem boskość znów nabiera oddechu, wdycha.

Różne cząstki mojego bytu będą wracać stopniowo do boskości, a ja zbieram doświadczenia, tyle tylko że nie poprzez częstotliwości aniołów, a w bardziej bezpośredni sposób. Zbieram informacje i energię, aby przekazać je boskości. Puste pola mnie zostaną następnie wypełnione innymi boskimi aspektami.
(...) W tym co boskie, nigdy nie zapada się w sen. Ja jestem transformatorem włączającym światło. Opuszczanie ciała przez dusze jest porównywalne właśnie z zapaleniem światła. Nie ma w tym żadnych ściśle określonych sposobów postępowania, gdyż proces jest płynny.

Takie jest kosmiczne prawo, że gdy dusza opuszcza ciało, ja je utrzymuję by się nie rozpadło, w duchowym znaczeniu.
W kosmosie bada się i sprawdza , na ile fizyczne ciało się rozwinęło. Akurat w momencie gdy Ziemia wkracza na poziom o wyższej częstotliwości, szczególnie istotnym jest , by sprawdzić , na ile ludzkość się rozwinęła. Sprawdzanie to nie rozpoczęło się w tym roku , lecz znacznie wcześniej.
Ponieważ Ziemia zmierza ku wyższemu poziomowi świadomości, przybywa tutaj wiele dusz z innych planet, które chcą pomóc i przekazać nową wiedzę oraz inne sposoby zachowań. Będą też ostrzegać ludzkość. {...)
Źródło:
fragmenty pochodzą z książki Jana Van Helsinga "Rozmowy ze śmiercią"
oraz David R. Hawkins  "Doświadczanie rzeczywistości"

Meet Joe Black Official Trailer #1 - Brad Pitt, Anthony Hopkins Movie (1998) HD


✔ Fragmenty utworu opublikowano na prawach cytatu, pastiszu oraz do celów edukacyjnych. Wszystkie prawa należą do Wszechświata oraz do kreatora zdarzeń. Opublikowane fragmenty służą jedynie zapoznaniu czytelnika z treścią książki, której fizycznie w internecie nie może przejrzeć - tak jak to ma miejsce w ksiegarniach. Umożliwiamy jedynie dokonanie świadomych zakupów w internecie, pozwalajac zapoznać sie gruntownie z kupowanym produktem, aby uniknąć późniejszych rozczarowań.

→ キświetno prawdaツネ
⇨ ツtys prawda
⇶ ...gówno prawda