Inżynieria wnętrza wg Osho czyli najprostsza medytacja dla każdego!

Wczesnym rankiem, gdy się budzisz, i gdy budzi się cała ziemia, na całym świecie jest wielka fala energii przebudzenia – skorzystaj z tej fali, nie przegap okazji.


Pozwólcie, że powtórzę: robiąc wdech, pozwólcie złotemu światłu wejść do was przez waszą głowę, ponieważ tam właśnie czeka Złoty Kwiat. To złote światło pomoże. Oczyści całe Twoje ciało i sprawi, że będzie pełne kreatywności. To jest męska energia. Następnie, kiedy wydychasz, pozwól ciemności, najciemniejszej, jaką możesz sobie wyobrazić, jak ciemna noc, jak rzeka, wypływa od stóp w górę – to jest kobieca energia: ukoi cię, uczyni cię otwartą, uspokoi, da ci spokój – i wypuści to z głowy. Następnie weź ponownie wdech i wkroczy złote światło.

Rób to przez dwadzieścia minut wcześnie rano. Najlepszym momentem na rozpoczęcie jest wczesny ranek, natychmiast, kiedy jesteś na wpół śpiący, na wpół rozbudzony. A proces jest tak prosty. Nie wymaga postawy, jogasany, kąpieli, niczego. Drugim najlepszym momentem jest powrót do snu, noc.

Połóż się na łóżku, zrelaksuj się przez kilka minut. Kiedy zaczniesz odczuwać, że teraz wahasz się między snem a przebudzeniem, właśnie w tym środku, rozpocznij proces od nowa i kontynuuj przez dwadzieścia minut. Jeśli przy tym zasypiasz, to najlepiej, bo wpływ pozostanie w podświadomości i będzie działałł dalej.Meduzy świecą w ciemności dzięki białkom zielonej fluorescencji (ang. green fluorescent protein, GFP). Nie świecą samodzielnie; dzieje się to w przypadku wystawienia meduzy na inne światło, z zakresu niebieskiego do ultrafioletu

 

"poznaj siebie – a poznasz wszystkie tajemnice bogów i wszechświata”
infinite zoom: the inner universe


✔ Fragmenty utworu opublikowano na prawach cytatu, pastiszu oraz do celów edukacyjnych. Wszystkie prawa należą do Wszechświata oraz do kreatora zdarzeń. Opublikowane fragmenty służą jedynie zapoznaniu czytelnika z treścią książki, której fizycznie w internecie nie może przejrzeć - tak jak to ma miejsce w ksiegarniach. Umożliwiamy jedynie dokonanie świadomych zakupów w internecie, pozwalajac zapoznać sie gruntownie z kupowanym produktem, aby uniknąć późniejszych rozczarowań.