Menu
Koszyk

Tajemnice nauki

Tajemnice nauki

Paranauka (gr. παρα – „przy”, „obok”, „poza czymś”) – część wiedzy, bardzo bliska wiedzy racjonalnej, czy nawet naukowej, która teoretycznie powinna poddawać się racjonalnej kontroli (weryfikacji), ale obejmuje pomysły i hipotezy niespełniające mocnej zasady racjonalności, tzn. nieposiadające odpowiedniego uzasadnienia. W efekcie paranauka obejmuje wiedzę stojącą poza oficjalnym nurtem naukowym, z których uczeni czerpią jednak pomysły i hipotezy robocze. Paranauka stanowi swego rodzaju „przedsionek” wiedzy naukowej

 

Agenci ewolucji - Timothy Leary
Chwilowo brak
Agenci ewolucji wnikliwie zgłębiają przeszłość, jako że bez wiedzy na temat naszych korzeni, bez poznawania istoty naszych dawnych podróży nie jest możliwa nawigacja po przyszłości Agenci ewolucji torują drogę przyszłości. Prefabrykują wizje przyszłości, tworzą nowe plemiona, projektują nowe..
31.00 zł
Daniel Pinchbeck - Przełamując umysł
Chwilowo brak
Format: A5 300 stron"Przełamując umysł" to odyseja psychodeliczna człowieka, który ze świata wielkomiejskiego blichtru, szybkiego życia i gry pozorów trafił do afrykańskiej dżungli, gdzie zetknął się z ibogą, szamańską rośliną przynoszącą wizje i całkowicie odmienił swe życie. Książka Daniela P..
32.00 zł
Gdybysmy tylko wykorzystali w pelni wspolczesna technologie, moglibysmy zapewnic kazdemu czlowiekowi na Ziemi standard zycia porownywalny do miliardera - Critical Path R. Buckminster Fuller  Nasze percepcje, uczucia i myśli tworzą tunele, z których składa się nasz labirynt rzeczywistości..
33.00 zł
Fizyka cudów. Materializując świadomość - Bartlett Richard
Chwilowo brak
Richard Bartlett przed laty zaszokował środowiska medyczne wynalezieniem niekonwencjonalnego sposobu na uleczenie swych pacjentów. Wszystko dzięki odkryciu czegoś, co nazwał Matrycą Energetyczną. Czegoś, co jest wszędzie lecz jest nieuchwytne. Czegoś, co jest w stanie uleczyć każdego z nas z dowolne..
37.00 zł
Gregg Braden - Boska Matryca
Chwilowo brak
Boska Matryca to jedna z najbardziej kontrowersyjnych książek Gregga Bradena.Ten autor bestsellerów New York Times’a od lat badał rolę duchowości w technologii. Tym razem odkrył coś, co wstrząsnęło środowiskami naukowymi i religijnymi w USA.Braden udowodnił, że nie jesteśmy jedynie obserwato..
42.00 zł
Sekret roku 2012 i Ery Nowego Świata Dochodzimy do końca czasu - tymi słowami autor wita czytelnika w swojej najnowszej książce "Sekret 2012. Czas fraktalny". Słowami mogącymi budzić nadzieję, ale i grozę. Szczególnie w kontekście zbliżającego się wielkimi krokami roku 2012 i przepowiadanego na ten..
41.00 zł
Gregg Braden - Tajemnice zagubionej modlitwy
Chwilowo brak
Wiedza jest mostem łączącym nas z każdym,kto żył przed nami. Każda kolejna cywilizacja i każde kolejne życie wnoszą swój indywidualny wkład, współtworząc historię zbiorową. Jednak bez względu na skuteczność przechowywaniainformacji na temat przeszłości, słowa opisującete fakty nie będą niczym więcej..
23.00 zł
Gregg Braden - Uzdrawianie wiary Odrzucając fałszywe przekonania
Chwilowo brak
Gregg Braden posiada cenną umiejętność prostego przedstawiania naukowego świata i jego przestrzeni nieosiągalnych dla „zwykłego” człowieka. Gregg niczym duchowy nauczyciel uczy języka, którym nieświadomie komunikujemy się z Wszechświatem, a Wszechświat, niczym dżin z lampy cierpliwie spełnia każde n..
33.00 zł
Heike Owusu - Symbole Egiptu
Chwilowo brak
W książce tej, będącej wspaniałym leksykonem kultury starożytnego Egiptu, znajdziesz ponad 300 symboli zaczerpniętych z różnych sfer życia jego mieszkańców. Egipski świat kulturowo-religijny tworzyły rytuały, astrologia i różnorodne nauki tajemne dostępne tylko dla wąskich, elitarnych kręgów społecz..
27.00 zł
Mistycy z różnych stron świata dążą do oświecenia. Czym jednak ono tak właściwie jest? Co odkryli autorzy bestsellerów?Dzięki badaniom skanów mózgu brazylijskich mediów, sufickich mistyków, medytujących buddystów, franciszkanek, zielonoświątkowców i uczestników świeckich rytuałów duchowy..
30.00 zł
Jan Van Helsing - Ręce precz od tej książki
Chwilowo brak
Zastanawiacie się, dlaczego nie powinniście brać tej książki do rąk. Czy to jedynie przemyślany chwyt reklamowy? Otóż nie! Z powodu prezentowanych treści zakazane zostały już dwie książki autorstwa Jana van Helsinga, którego niemieckie mass media zaliczyły do grupy "autorów niebezpiecznych", przed k..
48.00 zł
Kazimierz Bzowski - Siły Ziemi Tu i Teraz
Chwilowo brak
Kazimierz Bzowski, autor książki pt. .Sieć Wilka" i licznych artykułów drukowanych w czasopismach ezoterycznych, w swojej nowej książce „SIŁY ZIEMI - TU I TERAZ", nie tylko kontynuuje temat sieci Wilka, ale porusza szereg tajemniczych zjawisk dotychczas niewiele komentowanych. Niektóre z tych ewenem..
26.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 46 (4 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE