Menu
Koszyk

Joga

Joga

KSIĄŻKI O JODZE, ZDROWIU I DUCHOWOŚCI


Książki o jodze, zdrowiu i duchowości w naszej ofercie spełniają rolę popularyzacyjną i edukacyjną. Z bardzo szerokiej oferty wydawniczej na rynku księgarskim wybieramy jedynie te pozycje, które rekomendujemy naszym klientom jako wartościowe i wnoszące światło jogi do codziennej praktyki asan i medytacji


Wraz z rozwojem duchowym otwiera się w nas przestrzeń doświadczenia w której tradycja jogi postrzegana jest jako jedna z wielu mistycznych podróży człowieka powrotu do źródła wiedzy. W podrózy tej docieramy do ezoterycznej krainy ukrytej wiedzy, której wielką skarbnicę prezentujemy w naszej stale poszerzanej ofercie.


Dział ten został podzielony na wiele  kategorii tematycznych, książek traktujących o: duchowości, ezoteryce, umyśle i religii. Osoby poszukujące o otwartych umysłach znajdą w tych działach pozycje niezwykle interesujące oraz inspirujące do intelektualnych i duchowych poszukiwań swojej tożsamości. 

Joga uspokaja umysł, przywraca poczucie harmonii, odpręża, poprawia samopoczucie i kondycję fizyczną. Joga na czas ciąży jest poradnikiem, który w przystępny sposób przedstawia ćwiczenia na każdy kolejny trymestr ciąży. Dzięki nim - zrelaksowana, pełna optymizmu i wiary we własne siły - przejdziesz ..
25.00 zł
Anatomia jogi - Blandine Calais-Germain
2-3 dni
W jodze mięśnie muszą być zarówno silne, jak i elastyczne. W poszczególnych pozycjach prowadzą kości, podtrzymują stawy, chronią nerwy, utrzymują lub unoszą części ciała… Krótko mówiąc pełnią bardzo ważne i różnorodne funkcje.Właściwie praktykowana joga pomaga stopniowo poznawać i rozwijać potencjał..
66.00 zł
Dzięki tej książeczce dzieci mogą nauczyć się prostych i przydatnych pozycji jogi, które nazywamy asanami. Jeśli będziecie je ćwiczyć z zapałem i radością, staniecie się zdrowsi i mądrzejsi. Pozycje jogi są bardzo łatwe. Musimy jedynie naśladować drzewa, zwierzęta, ptaki lub przedmioty….Brak prz..
29.00 zł
Oto przewodnik po praktyce jogi, która wpływa na zmniejszenie stresu i lęków oraz wspomaga walkę z depresją. Książka napisana przez specjalistki – nauczycielkę jogi, dziennikarkę i psychiatrę – które dzielą się swoją wiedzą oraz wynikami badań z amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia.Dzięki tej..
34.00 zł
Książka przeznaczona jest dla rodziców, nauczycieli jogi oraz wszystkich, którzy pracują z dziećmi i poszukują nowych metod i pomysłów.Korzyści płynące z ćwiczenia jogi są następujące:    zwiększenie gibkości i elastyczności ciała,    wzmocnienie mięśni,  &nbs..
27.00 zł
Ciąża to bardzo ważny etap w życiu kobiety, gdy dokonuje się w całym jej ciele mnóstwo przemian. Po porodzie następuje równie istotny okres macierzyństwa, przekonujemy się, że zmiana jest jedyną stałą rzeczą w naszym życiu.Warto wykorzystać ten czas oczekiwania na dziecko jako czas na pogłębienie św..
18.00 zł
Jak zahamować ciążowe nudności i zmniejszyć opuchliznę?Jak zapanować nad bólem podczas porodu? Jak po porodzie odzyskać kształty i energię sprzed ciąży?Chcesz zredukować znużenie, które z powodu przemian hormonalnych towarzyszy ciąży, oraz zapanować nad oddechem podczas rozwiązania? Wypróbuj jogę! P..
19.00 zł
Przepiękne i inspirujące wprowadzenie do istoty jogi. Wyjątkowa, osobista podróż poprzez starożytne teksty - Jogasutry, napisane 2000 lat temu przez Patańdżalego - ojca jogi. Fascynujące połączenie fotografii, poezji, sentencji oraz komentarzy autorów.Oddech jest esencją jogi, ponieważ jest ese..
49.00 zł
Joga lecznicza - Ravi Javalgekar
2-3 dni
Asany jogi są charakterystycznymi pozycjami ciała, w czasie których różne mięśnie zostają napinane i rozluźnianie. Nie są to jednak ćwiczenia gimnastyczne i nie wymagają zużywania dodatkowych kalorii. Natomiast: Pomagają w łagodzeniu huśtawek emocjonalnych Rozjaśniają tok myślenia Wzmacniają pamięć ..
25.00 zł
Joga nidra. Sztuka relaksacji - Lesław Kulmatycki
2-3 dni
Joga nidra jest sztuką relaksacji i znaczy tyle co ‘joga snu’. Jest jednym ze stopni jogi klasycznej, a podstawowym jej celem jest uzyskanie stanu przeciwnemu napięciu, tj. stanu rozluźnienia, dobrego samopoczucia i integracji.Potrzeba głębokiej relaksacji jest jedną z najbardziej naturalnych potrze..
25.00 zł
Joga nieśmiertelność i wolność - Mircea Eliade
2-3 dni
Jest to słynna, tłumaczona na wiele języków praca, w której Eliade - eseista i pisarz, religio-znawca i indolog - podejmuje próbę przełożenia kategorii jogi na język filozofii nowoczesnej. Zagadnienia filozoficzne związane ze starą kulturą indyjską widzi w perspektywie kultury europejskiej. Jego cel..
28.00 zł
Wiele osób nie uświadamia sobie, jak dużą pracę wykonuje ich ciało, nie stosuje się do zasad ergonomii, nie zna ćwiczeń profilaktycznych, które mogą łagodzić określone dolegliwości (np. bóle kręgosłupa, głowy) i zapobiegać chorobom układu mięśniowo-szkieletowego. Nie sztuka jest pisać i mówić o tym,..
47.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 87 (8 stron)
Używamy plików cookie's zapisywanych w pamięci przeglądarki. Informacje na TEJ STRONIE