Informacje zawarte na tych stronach przeznaczone są do użytku prywatnego osób odwiedzających te strony. Można je pobierać, drukować i przeglądać w dowolnych celach informacyjnych, nie pobieramy żadnych opłat za prezentowane treści.
Kto chce osiągnąć wyższe pokłady świadomości, musi je w sobie zamanifestować.
Właściwie rozumiane procesy transformacji oraz stawanie się bardziej świadomym na wszystkie aspekty życia  wymaga od nas zaprzestania
bycia automatycznym pilotem, który jest obsługiwany za pomocą myślenia innych. W drodze medytacji i kontemplacji poszukajmy we własnym wnętrzu - naszego rzeczywistego Ja.Prawdziwie praktykować oznacza przekształcać negatywne doświadczenia w duchową ścieżkę.

Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta jest gwarantem poprawnego funkcjonowania układu odpornościowego, a co za tym idzie – skutecznej ochrony przed patogenami.
Złe nawyki żywieniowe negatywnie wpływają na funkcjonowanie systemu immunologicznego, co jest potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Osoby, które często łapią infekcje, powinny przyjrzeć się swojej diecie i zrezygnować z wysokoprzetworzonych produktów spożywczych

 Koronawirus - Ajahn Brahm


Fragmenty utworu opublikowano na prawach cytatu, pastiszu oraz do celów edukacyjnych. Wszystkie prawa należą do autora. Opublikowane fragmenty służą jedynie zapoznaniu czytelnika z treścią książki, której fizycznie w internecie nie może przejrzeć - tak jak to ma miejsce w ksiegarniach. Umożliwiamy jedynie dokonanie świadomych zakupów w internecie, pozwalajac zapoznać sie gruntownie z kupowanym produktem, aby uniknąć późniejszych rozczarowań.